Piwik PRO (1.1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: role
lv: loma

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
