Piwik PRO (1.1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: role
sl: vloga

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
