Piwik PRO (1.1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
