Piwik PRO (1.2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: role
vi: vai trò
