Piwik PRO (1.2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: role
fi: rooli

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille
