Piwik PRO (1.3.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: role
bo: འགན་ནུས་

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག
