Piwik PRO (1.3.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Statistics
it: Statistiche

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: role
it: ruolo

en: Add tracking to specific pages
it: Aggiungi la tracciabilità (tracking) a specifiche pagine

en: Add tracking for specific roles
it: Abilita la tracciabilità per ruoli specifici
