Piwik PRO (1.3.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Statistics
de: Statistiken

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: role
de: Rolle

en: Add tracking to specific pages
de: Das Tracking zu bestimmten Seiten hinzufügen

en: Add tracking for specific roles
de: Das Tracking nur für bestimmte Rollen hinzufügen

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Pages by their paths
de: Seiten mit ihren Pfaden

en: Data layer
de: Datenebene
