Piwik PRO (1.3.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: role
hu: szerepkör

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: Pages by their paths
hu: Oldalak az útvonalaik szerint

en: Data layer
hu: Adatréteg (<em>data layer</em>)
