Piwik PRO (1.4.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Statistics
id: Statistik

en: Client ID
id: ID Klien

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: role
id: pemeran

en: Add tracking to specific pages
id: Tambahkan pelacak ke halaman tertentu

en: Dashboard
id: Dasbor
