Piwik PRO (1.4.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: role
gu: હોદો
