Piwik PRO (1.4.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: role
ja: 役割

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ

en: Add tracking for specific roles
ja: トラッキングを加える特定の役割

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Account ID
ja: アカウント ID
