Piwik PRO (1.4.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Dashboard
mn: Самбар
