Piwik PRO (1.4.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: role
pl: rola

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Dashboard
pl: Kokpit
