Piwik PRO (1.4.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: role
sk: kategórie používateľov

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Dashboard
sk: Nástenka
