Piwik PRO (1.4.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Statistics
sv: Statistik

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: role
sv: roll

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
