Piwik PRO (1.4.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: role
eu: zeregina

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
