Piwik PRO (1.4.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Statistics
fa: آمار

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: role
fa: نقش
