Piwik PRO (1.4.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: role
ar: دور

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
