Piwik PRO (1.4.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: role
be: роля

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
