Piwik PRO (1.4.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: role
eo: rolo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
