Piwik PRO (1.4.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: role
he: תפקיד

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
