Piwik PRO (1.4.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका
