Piwik PRO (1.4.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: role
jv: paraga

en: Dashboard
jv: Dasbor
