Piwik PRO (1.4.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: role
km: តួនាទី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
