Piwik PRO (1.4.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: role
lt: rolė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Dashboard
lt: Darbastalis
