Piwik PRO (1.4.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: role
ne: भूमिका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
