Piwik PRO (1.4.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: role
oc: ròtle

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
