Piwik PRO (1.4.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: role
ro: rol

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
