Piwik PRO (1.4.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: role
tr: rol

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Add tracking for specific roles
tr: Belirli rollere takip ekle

en: Dashboard
tr: Pano
