Piwik PRO (1.4.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Statistics
uk: Статистика

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: role
uk: роль

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами
