Piwik PRO (1.4.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: role
bg: роля

en: Dashboard
bg: Табло
