Piwik PRO (1.4.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
