Piwik PRO (1.4.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Statistics
da: Statistik

en: Client ID
da: Klient ID

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: role
da: rolle

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Add tracking for specific roles
da: Tilføj sporing af specifikke roller

en: Pages by their paths
da: Sider efter stier
