Piwik PRO (1.4.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: role
el: ρόλος

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
