Piwik PRO (1.4.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: role
lv: loma

en: Dashboard
lv: Darbgalds
