Piwik PRO (1.4.4) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Statistics
ms: Statistik

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: role
ms: peranan

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
