Piwik PRO (1.4.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Statistics
ru: Статистика

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: role
ru: роль

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц

en: Add tracking for specific roles
ru: Добавить отслеживание определенных ролей

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
