Piwik PRO (1.4.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: role
ca: rol

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Dashboard
ca: Tauler
