Piwik PRO (1.4.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: role
gl: rol

en: Dashboard
gl: Panel de control
