Piwik PRO (1.4.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: role
th: ระดับผู้ใช้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
