Piwik Reports (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Site
ka: საიტი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Today
ka: დღეს

en: Operating system
ka: ოპერაციული სისტემა
