Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Start
be: Пачатак
