Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Start
sk: Štart
