Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Text color
id: Warna teks

en: User login
id: Login pengguna

en: Tools
id: Alat

en: Link color
id: Warna tautan

en: Tabs
id: Tab

en: Main menu
id: Menu utama

en: Header top
id: Atas header

en: Header bottom
id: Bawah header

en: Status messages
id: Pesan status

en: User menu
id: Menu pengguna

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Footer menu
id: Menu footer

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
