Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Text color
ja: テキストの色

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Tools
ja: ツール

en: Link color
ja: リンクの色

en: Tabs
ja: タブ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: User menu
ja: ユーザーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
