Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ
