Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Text color
sv: Textfärg

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Tools
sv: Verktyg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Header bottom
sv: Sidhuvud - nederst

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
