Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: User menu
bg: Потребителско меню
