Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Text color
da: Tekstfarve

en: User login
da: Log ind

en: Tools
da: Værktøjer

en: Link color
da: Linkfarve

en: Tabs
da: Faner

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Header bottom
da: Sidehovede bund

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: User menu
da: Brugermenu

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
